masker

prof. dr. Curd Bollen

Bio

Prof. dr. Curd Bollen, moderator van het congres Implantologie, is een autoriteit op het gebied van de tandheelkunde en implantologie. Hij behaalde zijn opleiding Tandheelkunde en PhD aan de K.U. Leuven (België), waarna hij drie prestigieuze postgraduate-certificaten verwierf aan de University of the Pacific in Stockton (VS), Harvard University in Cambridge (VS) en Cardiff University in Wales (VK).

Momenteel is Curd professor in Stomatologie aan de Yerevan State Medical University in Armenië en universitair hoofddocent Implantologie aan de Tipton Training Academy in Manchester (VK) en de MED Academy in Vilnius (Litouwen). Daarnaast is hij ambassadeur van de CleanImplant Foundation in Berlijn en hoofdredacteur van het Journal of Dental Health, Oral Disorders & Therapy en het Journal of Dental Reports.

Met 27 jaar klinische ervaring heeft Curd meer dan 15.000 implantaten geplaatst. Academisch heeft hij ruim 65 internationale en 25 nationale wetenschappelijke publicaties op zijn naam staan, evenals 10 boeken of hoofdstukken in wetenschappelijke boeken. Hij heeft internationaal lesgegeven en onderzoek gedaan en was voormalig decaan van de opleiding Tandheelkunde aan de American University in Baghdad.

Met zijn specialisaties in de parodontologie en implantologie fungeert hij als Key Opinion Leader voor Bio3, Z-Systems en Titania Medical en als internationaal referent voor keramische en ultrakorte dentale implantaten en geconcentreerde groeifactoren.

Zijn uitgebreide ervaring, zowel klinisch als academisch, maakt hem de ideale moderator voor dit congres, waar hij zijn kennis en visie op de nieuwste ontwikkelingen binnen de implantologie zal delen.

icoon usp

The organizational and financial arrangements are made by ACTA-DE

icoon usp

Part of the Academic Center for Dentistry in Amsterdam

icoon usp

Well-established, professional speakers from the field of dentistry

© Copyright Acta DE 2025